Firma Bilgileri


"Sn Yenal Oktuğ 1966'da yüksek mimar olarak iş hayatına başladığından bu yana kurucu ortaklarından olduğu Çuhadaroğlu Alüminyum A.Ş. bünyesinde ve dünyanın bir çok ülkesinde, çoğu o ülkenin en önemli binalarından olan pek çok yapının cephe sistem detaylarının tasarımını yapmış, uygulamaları bizzat yönetmiş ve gerçekleştirmiştir."

2001 yılında Sn.Yenal Oktuğ tarafından CWG danışmanlık ltd. firması kurulmuştur. Sn Yenal Oktuğ 26 Aralık 2007 tarihinde aramızdan ayrılmıştır.

Sn. Salih Sekban 1995'de mimar olarak iş hayatına başlamıştır. Çuhadaroğlu firması ie birlikte 1996 da cephe sektöründe çalışmaya başlamış olup bir çok önemli proje tasarlanmasında ve yapımında görev almıştır. 2001 yılında Çuhadaroğlu firmasından ayrılarak Sn. Yenal Oktuğ ile çalışmaya başlamıştır. 2007 yılına kadar Usta çırak ilişkisi ile CWG'deki mesleki yaşamını sürdürmüş ve 2007 yılında CWG firmasını devir almıştır. Sn Yenal Oktuğ'un koyduğu prensipler ve kurallar çerçevesinde hizmetlerimizi devam ettirmektedir.

Firmamızın amacı, "Her yapının şekli, fonksiyonu, yüksekliği, iklimi ve diğer özellikleri farklı olduğundan kendine özgü bir cephe sistemi olmalıdır; ve bu o bina için en uygun ve en ekonomik olanıdır" prensibi ile binalara ayrı bir şahsiyet ve mükemmeliyet kazandırmaktır.